Soki Sadvit 5L

jabłko początek1500

Historia

Wszystko zaczęło się od 100% soku jabłkowego, który był pierwszym sokiem w naszej ofercie. Różne zapytania oraz zlecenia klientów skłoniły nas do rozbudowania asortymentu o inne smaki, które cały czas cieszą się powodzeniem.

Obecnie w naszej stałej ofercie znajdziesz soki owocowe i owocowo – warzywne. Większość pozycji jest dostępna całorocznie.

skrzynka owoce

Jakość

Bardzo ważna jest dla nas jakość soku, która utrzymywana jest dzięki odpowiednio dobranym surowcom oraz kontroli, odbywającej się na każdym etapie produkcji.

Soki  produkowane są metodą tłoczenia na zimno a następnie poddawane łagodnej pasteryzacji w temp 80 st C, dzięki czemu zachowują bogactwo składników odżywczych zawartych w owocach i warzywach.

sok jabłko worek sadvit

Zdrowie

Produkowane przez nas soki mają niski indeks glikemiczny, dlatego polecane są również dla osób stosujących dietę.

Jako jedni z nielicznych na rynku wprowadziliśmy rozróżnianie słodkości soków, która zależy od odmiany dojrzałości owoców użytych do produkcji.  Możesz wybrać smak soku, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. 

20191116_094402-1024x795

Świeżość

Specjalna konstrukcja kranika uniemożliwia dostawanie się powietrza do środka, dzięki czemu sok zachowuje świeżość do 21 dni po otwarciu opakowania.

Przed otwarciem nasze soki zachowują świeżość 9 miesięcy od daty produkcji.

Dostępne smaki

Zamów soki w naszym sklepie.